Zkouška odvahy i test vztahu: český pár vyráží do mrazivé přírody Laponska

Zkouška odvahy i test vztahu: český pár vyráží do mrazivé přírody Laponska

09.12.2016

Přibližně 900 km zasněženým Finskem čeká na dvacetiletou Markétu “Peggy” Marvanovou a jejího přítele Adama Závišky. Mladý pár čeká náročný, neprobádaný terén, mrazivé teploty a jistě i zátěžová zkouška jejich vztahu.


více

Sport | redakce

"Chytrý" cyklistický batoh s LED diodami

08.12.2016

"Chytrý" cyklistický batoh s LED diodamiBezpečnost na silnicích je pro nás, cyklisty zásadní. Zvýšit viditelnost cyklistů v provozu pomáhají všelijaké reflexní doplňky a LED osvětlení. Zajímavou novinkou v tomto segmentu je "smart backpack", batůžek se senzory a LED diodami, který navíc můžete sbalit na právě takovou velikost, jakou potřebujete.


více

Doplňky | redakce

Nejrychlejší kolo světa: Diamondback Andean

06.12.2016

Nejrychlejší kolo světa: Diamondback AndeanNa mistrovství světa v dlouhém triatlonu, které každoročně hostí Havaj, se objevilo údajně nejrychlejší kolo na světě. Vznikalo dva roky a s využitím větrného tunelu ho vyrobila značka Diamondback. Na Havaji jel na něm několikanásobný vítěz Ironamana Michael Weiss.


více

O čem se mluví | Tomáš Gladiš

V zimě si kolo zaslouží zvláštní péči

05.12.2016

V zimě si kolo zaslouží zvláštní péčiNedokážete se vzdát jízdy na kole ani o sychravých podzimních dnech nebo v zimě? Oblečení po takové vyjížďce hodíte do pračky, vás spraví teplá sprcha nebo koupel, ale co kolo? I ono potřebuje zvláštní péči, zvlášť jezdíte-li v mokru, sněhu či po prosolených cestách. Pár rad jak na to najdete zde.


více

Údržba kola | Tomáš Gladiš

 

Fotky

PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny JanNAHBS 2015Cyklostezka Nový Jičín - HostašoviceCyklostezka Bečva: nový úsek Dříň - Týn n. BečvouGarage Race 2014

Aktuální
nabídka

CTM AMBER

Cross

CTM AMBER

cena 11 999 Kč

Scott Gabmler 10

MTB DH/FR FS

Scott Gabmler 10

cena 157 350 Kč

Giant Tempt 27.5 2 LTD

MTB XC HT

Giant Tempt 27.5 2 LTD

cena 21 699 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Jízdní kola / Peter Gersi

cannondale Moto carbon1

Jízdní kola / emi

AUTHOR opus

Jízdní kola / Nesměráková Olga

Giant Trance X4

Reklama