Noční přejezd Javorníků: ojedinělá MTB vyjížďka na Valašsku

Noční přejezd Javorníků: ojedinělá MTB vyjížďka na Valašsku

24.07.2017

Bike Resort Valašsko pořádá v pátek 18. srpna další ročník "organizovaně neorganizované vyjížďky" s názvem Noční přejezd Javorníků. Sbalte si horské kolo a vyražte za romantikou valašských kotárů!


více

Aktuálně | Tomáš Gladiš

Cykloturistika není jen o zážitcích v sedle kola

21.07.2017

Cykloturistika není jen o zážitcích v sedle kolaPro desetitisíce Čechů je synonymem té správné dovolené taková, kterou stráví na kolech. Mnozí z nich vyrážejí daleko za hranice naší krásné domoviny, jiní nedají dopustit na domácí prostředí. Přesto zůstává v Česku řada lokalit, které jsou jakoby stranou pozornosti, a přitom nezaslouženě.


více

V Česku | Press news

Tour de France sleduje podle průzkumu čtvrtina Čechů

14.07.2017

Tour de France sleduje podle průzkumu čtvrtina Čechů3516 kilometrů, 21 etap, 5 pohoří a jen jeden „maillot jaune“. 104. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa startuje už za 4 dny. Jedinečná atmosféra, krásné prostředí, účast českých závodníků ale i atraktivní profil etap. To jsou hlavní lákadla, kvůli kterým „Starou dámu“ sledují i miliony Čechů.


více

Sport | Press news

Olympijský medailista Vavřinec Hradílek bude jezdit na elektrokole

12.07.2017

Olympijský medailista Vavřinec Hradílek bude jezdit na elektrokoleStříbrný olympijský medailista z OH v Londýně a mistr světa na divoké vodě Vavřinec Hradílek bude jezdit na elektrokole Apache. Jak jej právě on využije?  


více

Elektrokola | Press news

 

Fotky

GHOST AMR 5900PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny JanNAHBS 2015Cyklostezka Nový Jičín - HostašoviceCyklostezka Bečva: nový úsek Dříň - Týn n. Bečvou

Aktuální
nabídka

Cannondale Jekyll 3

MTB DH/FR FS

Cannondale Jekyll  3

cena 89 999 Kč

Giant Anthem X 29er 2

MTB DH/FR HT

Giant Anthem X 29er 2

cena 51 999 Kč

Felt DA 3

Silnice

Felt DA 3

cena 115 990 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Oblečení a boty / Astrk

cyklokalhoty

Jízdní kola / Honza 24

Intense uzzi

Jízdní kola / Peter Gersi

cannondale Moto carbon1

Reklama