V zimě si kolo zaslouží zvláštní péči

V zimě si kolo zaslouží zvláštní péči

05.12.2016

Nedokážete se vzdát jízdy na kole ani o sychravých podzimních dnech nebo v zimě? Oblečení po takové vyjížďce hodíte do pračky, vás spraví teplá sprcha nebo koupel, ale co kolo? I ono potřebuje zvláštní péči, zvlášť jezdíte-li v mokru, sněhu či po prosolených cestách. Pár rad jak na to najdete zde.


více

Údržba kola | Tomáš Gladiš

Začátek nových dobrodružství s cyklokaravanem

01.12.2016

Začátek nových dobrodružství s cyklokaravanemVětšina cykloturistů spí na svých cestách pod stanem či pod širákem, ti pohodlnější volí ubytování v penzionu nebo hotelu s běžnou postelí. Ale je tu i skupina cyklistů, kteří si na cestách vezou za svým bicyklem vlastní minikaravan!


více

O čem se mluví | Tomáš Gladiš

S větším výkonem a dál: s dvojicí baterií

28.11.2016

S větším výkonem a dál: s dvojicí baterií Během letošního veletrhu Eurobike představil Bosch zdvojenou baterii, díky čemuž se pedelekům rozšíří obzory jejich dojezdu. DualBattery system je navržen pro rychlou a snadnou instalaci, nabízejí, provoz i jízdu.


více

Elektrokola | redakce

Italský Icon je luxusní elektrokolo

25.11.2016

Italský Icon je luxusní elektrokoloElektrokola jsou stále rostoucí trh, jehož potenciál se zatím jen odhaduje. Mezi značkami s velkosériovou produkcí elektrokol jsou ale i výrobci, jejichž počty vyrobených kusů se budou počítat na možná desítky kusů ročně. Jedním z takových je studio 43 Milano.


více

Elektrokola | redakce

 

Fotky

PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny JanNAHBS 2015Cyklostezka Nový Jičín - HostašoviceCyklostezka Bečva: nový úsek Dříň - Týn n. BečvouGarage Race 2014

Aktuální
nabídka

Pell's Crono Zero

Cross

Pell's Crono Zero

cena 9 999 Kč

Author MAJESTY

Cross

Author MAJESTY

cena 12 990 Kč

Scott Voltage JR 12

Dětská

Scott Voltage JR 12

cena 5 350 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Jízdní kola / Peter Gersi

cannondale Moto carbon1

Jízdní kola / emi

AUTHOR opus

Jízdní kola / Nesměráková Olga

Giant Trance X4

Reklama