Nevstupovat! Vinaři zamykají vinice!

Nevstupovat! Vinaři zamykají vinice!

07.08.2017

Vinobraní, populární vinařský svátek a oslava vína, kterou si mnozí lidé nenechají ujít. Co tomu však předchází? Hlavně spousta práce. Aby bylo vůbec co pít, hrozny musejí nejdřív dozrát. „Zarážení hory“, starý vinařský zvyk, zamezí vstupu do vinic všem, kteří tam nemají co pohledávat, a ochrání tak dozrávající hrozny.


více

V Česku | Press news

Zdolejte Ještěd a pomozte handicapovaným

02.08.2017

Zdolejte Ještěd a pomozte handicapovanýmVe čtvrtek 3. srpna bude stát Birell brána v rámci projektu Nezastavitelní v Liberci, od pátku 4. srpna do neděle 6. srpna pak na Ještědu. V pátek v 11.00 hodin se tu mohou lidé setkat s ambasadorem projektu, Jiřím Ježkem a Nezastavitelnými Míšou, Romanem a Jirkou. Proběhne zde také souboj v jízdě na handbiku.


více

Akce | press news

Úmorné vedro: jak ho přežít na kole?

31.07.2017

Úmorné vedro: jak ho přežít na kole?Cyklistika patří k fyzicky náročnějším sportům. Co dělat pro to, aby vás během vyjížďky v parném letním dnu nezastavila dehydratace?


více

Buď fit na kole | redakce

Noční přejezd Javorníků: ojedinělá MTB vyjížďka na Valašsku

24.07.2017

Noční přejezd Javorníků: ojedinělá MTB vyjížďka na ValašskuBike Resort Valašsko pořádá v pátek 18. srpna další ročník "organizovaně neorganizované vyjížďky" s názvem Noční přejezd Javorníků. Sbalte si horské kolo a vyražte za romantikou valašských kotárů!


více

Aktuálně | Tomáš Gladiš

 

Fotky

GHOST AMR 5900PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny JanNAHBS 2015Cyklostezka Nový Jičín - HostašoviceCyklostezka Bečva: nový úsek Dříň - Týn n. Bečvou

Aktuální
nabídka

Specialized SJ FSR Expert Carbon 29

MTB Enduro

Specialized SJ FSR Expert Carbon 29

cena 139 999 Kč

Dema ISEO 1.0 Lady

MTB XC HT

Dema ISEO 1.0 Lady

cena 5 499 Kč

Giant Trance 27.5 2 LTD

MTB DH/FR HT

Giant Trance 27.5 2 LTD

cena 58 999 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Jízdní kola / Honza 24

Intense uzzi

Jízdní kola / Peter Gersi

cannondale Moto carbon1

Jízdní kola / emi

AUTHOR opus

Reklama