Kololoď nově i ve verzi pro silničáře

Kololoď nově i ve verzi pro silničáře

16.01.2017

Cestovní kancelář Geotour nazvala koncept své originální Kololodi určené pro milovníky galusek a zahnutých řidítek zkratkou SOS - Silniční Ostrovní Speciál. Je to novinka sezóny 2017, v níž bude cyklistům se silničními koly přizpůsoben zejména výklad průvodce s doporučenými cyklotrasami i pro silničáře. Destinace? Samozřejmě Chorvatsko!


více

Zájezdy a dovolené | redakce

Dvousté výročí vynálezu jízdního kola

13.01.2017

Dvousté výročí vynálezu jízdního kolaBádensko-Württembersko, jedna ze spolkových zemí Německa, chystá několik akcí na oslavu 200 let od vynálezu "Laufmaschine". Karl von Drais, vynálezce předchůdce bicyklu, totiž pochází právě odtud.


více

O čem se mluví | redakce

Budoucnost designu jízdních kol

11.01.2017

Budoucnost designu jízdních kolPodoba jízdního kola se zatím zásadně neproměnila. Podívejte se ale na několik zajímavých vizí kol, kterými se internet doslova hemží, abyste mohli společně s námi polemizovat na téma kola budoucnosti...  


více

O čem se mluví | Petr Bureš

Festival Cyklocestování již tento víkend ve Frýdku-Místku

09.01.2017

Festival Cyklocestování již tento víkend ve Frýdku-MístkuTradiční a originální cestovatelský festival Cyklocestování ve Frýdku-Místku se uskuteční již po jedenácté na plátně a v prostorách Nové scény Vlast. Prostřednictvím besed, promítání, filmů a workshopů se můžete vydat s cestovateli na kolech do různých koutů světa. 


více

Akce | press news

 

Fotky

PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny JanNAHBS 2015Cyklostezka Nový Jičín - HostašoviceCyklostezka Bečva: nový úsek Dříň - Týn n. BečvouGarage Race 2014

Aktuální
nabídka

Leader Fox Maxim g

MTB XC HT

Leader Fox Maxim g

cena 5 990 Kč

Felt F85

Silnice

Felt F85

cena 21 990 Kč

Stevens GAVERE

Silnice

Stevens GAVERE

cena 34 999 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Oblečení a boty / dido-honda

NORTHWAVE Vertigo Pro SBS black-white-red

Jízdní kola / Honza 24

Intense uzzi

Jízdní kola / Peter Gersi

cannondale Moto carbon1

Reklama