Nevzdávejte se cyklistiky ani v zimě

Nevzdávejte se cyklistiky ani v zimě

13.11.2019

Jestli je pro vás jízda na kole pouhou aktivitou, kterou provozujete v létě, možná netušíte, že máte neomezené možnosti i v zimě. Zejména v posledních letech, kdy chlad není v období od listopadu do března tak třeskutý, si můžete dopřát tento sport provozovat i v zimním období. Stačí mít to správné oblečení.


více

Doplňky | Placená inzerce

Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kola

23.07.2019

Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kolaSpeciální stojany na kola, které jsou jediné svého druhu na světě, postupně ke svým prodejnám instaluje společnost Kaufland. Cyklisté si svá kola zaparkují a jednoduchým způsobem především zabezpečí. V případě elektrokol si je i zdarma nabijí.


více

O čem se mluví | press news

Cykloměstem roku 2019 je Rožnov pod Radhoštěm

17.06.2019

Cykloměstem roku 2019 je Rožnov pod RadhoštěmSoutěž o město nejpřátelštější k cyklistům roku 2019 vyhrál Rožnov pod Radhoštěm. O vítězství rozhodovali účastníci letošní výzvy Do práce na kole a také analýza přístupu samotného města k dalšímu rozvoji udržitelné dopravy. Zástupci několika nejvýše hodnocených měst pojedou na podzim načerpat další inspiraci do Dánska.


více

O čem se mluví | press news

Údolím řeky Berounky do přírody, za historií, i skvělou gastronomií

14.06.2019

Údolím řeky Berounky do přírody, za historií, i skvělou gastronomiíLéto je tu a je čas vyrazit ven do přírody odpočinout si od města a každodenních povinností. Patříte-li mezi ty, kteří nejlépe “zrelaxují” aktivně a láká vás divoká příroda a romantické scenérie, vydejte se na putování kolem řeky Berounky, jedním z nejkrásnějších českých údolí!


více

V Česku | Sára Cigánková

Poslední diskuze

fórum

 

Články

Fotky

Cua cuon bien hoaMua remote cua cuon o dauRemote cua cuon ma gatCong ty cua cuon tai dong naiTim mua cua cuon tai dong naisua cua cuonMau cua cuon duoc ua chuong nhat hien nayCửa kéo thủ đức, lắp đặt cửa sắt kéo đài loan tại quận thủ đức

Aktuální
nabídka

Specialized Hotrock Hotwalk girl

Dětská

Specialized Hotrock Hotwalk girl

cena 3 699 Kč

Ghost Miss 1100 white/pink

MTB XC HT

Ghost Miss 1100 white/pink

cena 10 499 Kč

4Ever ULTRA

MTB XC HT

4Ever ULTRA

cena 27 990 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Jízdní kola / qin

SUPERIOR TEAM XF 29 ELITE

Jízdní kola / qin

SUPERIOR TEAM XF 29 ELITE

Příslušenství / tinarown142

Apply For Indian Visa | Indian Visa Online

Reklama