Články

Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kola

Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kola

Speciální stojany na kola, které jsou jediné svého druhu na světě, postupně ke svým prodejnám instaluje společnost Kaufland. Cyklisté si svá kola zaparkují a jednoduchým způsobem především zabezpečí. V případě elektrokol si je i zdarma nabijí.

 

Do Kauflandu eKOLOgicky: obchodní řetězec postupně u vybraných prodejen instaluje unikátní cyklistické stojany s názvem K-Bike. Kromě uzamčení jsou stojany schopné dobíjet elektrokola a disponují připojením k internetu. Kaufland tak podporuje své zákazníky, kteří chtějí udělat něco nejen pro své zdraví, ale také pro životní prostředí.

 

„Díky unikátním stojanům mohou zákazníci své kolo snadno, a především bezpečně připoutat, aniž by s sebou museli vozit vlastní zámek. Pro uzamčení řetězem stačí použít pouze jakoukoli bezkontaktní kartu (včetně např. karty na městskou hromadnou dopravu) nebo mobilní aplikaci,“ vysvětluje Renata Maierl a dodává: „Velkou výhodou zmíněného bezpečnostního řetězu je to, že jej není možné překonat pákovými kleštěmi, jak je tomu u většiny běžných cyklozámků, a kola jsou tak před krádeží spolehlivě chráněna.“

 

Stojany s internetem i dobíječka pro elektrokola

Cyklostojany K-bike byly doplněny o možnost dobíjení elektrokol a disponují připojením na internet. Plně tak zapadají do konceptu chytrých měst, jehož cílem je zvýšit kvalitu života jejich obyvatel.

Bezpečné parkování jízdních kol a obava cyklistů z odcizení je nejčastějším problémem, který brání většímu rozvoji cyklomobility nejen ve městech. Obchodní řetězec Kaufland, pro nějž je šetrný přístup k přírodě a zdravý životní styl jednou z priorit, proto počátkem května začal s instalací těchto světově jedinečných K-Bike stojanů. Ty jsou již před prodejnami Kaufland v Hradci Králové, v Pardubicích I. a Pardubicích II. Na začátku srpna budou instalovány u dalších dvou prodejen v Prostějově.

 

23.07.2019 - O čem se mluví - autor: press news - 4717x

Související články

 1. Do práce na kole vyjedeme letos už podeváté
 2. Výzva Do práce na kole poprvé také v lednu
 3. Podle Cyklobarometru se nejlépe cyklisté cítí v Otrokovicích
 4. Do práce na kole, pěšky a poklusem se v květnu vydalo přes 16 tisíc zaměstnanců
 5. Aplikace UrbanCyclers začíná odměňovat své uživatele
 6. Rekordní počet účastníků soutěže Do práce na kole
 7. Z kávových kapslí vznikl rám kola
 8. Do práce na kole letos lámalo rekordy
 9. Ministr dopravy Ťok a dalších 10 000 lidí vyjíždí Do práce na kole
 10. Startují registrace 6. ročníku soutěže Do práce na kole

Vlož svůj komentář:


Vyplň antispam nebo
Registrovat Facebookem

 1. avatar
  #2 Rudy - vloženo: 30.09.2019 v 13:21:45

  "PARADA" s přednostní instalací v cykloměstech - viz: http://asociace.virtualis.cz/clenove/clenove-mesta/

  Velmi vhodné až potřebné je zastřešení, nakupovat se jezdí celoročně tak proč ne NAkole Když na nákup, tak na kole do Kauflandu. Na bicyklu lze odvézt téměř vše.

  odpověz na tento komentář
 2. avatar
  #1 Rudy - vloženo: 22.08.2019 v 11:41:43

  PARADA! avšak kdyby ty suprové stojany měli i zastřešení ... bylo by to báječný a logicky by klienti jezdili na nákup ekologicky na kole!

  odpověz na tento komentář

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Příslušenství / Kumar179

Indian Tourist Visa For India

Jízdní kola / miroslavjuriga

Bicykel

Reklama