Kolo.cz >> Váš profil

Profil: germano

Profil uživatele

avatar

fotoalb: 508
inzerátů: 0

Menu uživatele

Profil uživatele:

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Velká jarní cyklojízda 2011
04.05.11
04.05.11
Závody a akcefotek: 24

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Fotogalerie: Český pohár XC0 #3 - Zadov 2020

odpověď na zirecek — #1 Jak nejdou zvětšit? Jdou zvětšit úplně stejně jako na desktopu...? Nebo?

  1. na tento komentář reaguje zirecek — #4
10.08.2020 20:05:02
Další milník: Česko má své první mistry e-MTB

odpověď na Zdeněk Zed Dokoupil — #2 Ahoj Zdenku, pokud si dobře pamatuju, tak jsem ti před závodem volal a ty jsi mi slíbil, že mi pošleš potřebné informace. To se nestalo, místo toho se zcela zbytečně čertíš na tomhle místě, promiň ale nerozumím tomu. Možná líp vnímej text, rozhodně jsem psal fakta o závodě jako takovém a ne pocity. Cílem článku rozhodně nebylo informovat o normách, výkonech, krouťácích, ale více méně jen o tom, kdo se stal mistrem a jak ten závod vnímali samotní jezdci či jeho organizátoři. Moje pocity o závodech elektrokol už jsem tady několikrát zmiňoval a klidně je napíšu znova: nemám vůbec nic proti elektrokolům, je to bezva zábava, ale míchat je do XCO, rozdávat národní tituly a tituly mistrů světa je podle mě blbost. Závody elektrokol patří jinam, je to prostě jinej sport. Chápu, že doba je taková jaká je a že možná jednou budou elektrokola v závodech válcovat tradiční kola, ale u toho já už doufám nebudu.

A nezlob se na mě, ale psát o tom, že máme oproti jiným zemím výhodu v tom, že jsme měli mistrák a můžeme tak nominovat závodníky na MS? Tos asi myslel jen žertem, viď? Jinak pro tvou informaci národní mistrovství e-MTB se už jelo v mnoha evropských zemích, např. prvním mistrem Francie je Julien Absalon, a o tom jsme psali. /a taky jsme tam nebyli/.

Sorry, ale fakt jsem si nemyslel, že místo toho, aby si dodržel slib a ozval se před závodem na Dolní Moravě, tak volíš tuhle ubohou formu komentáře. Hnul si mi žlučí kamaráde.

30.07.2020 19:17:29
Most odstartoval Český pohár XCM, poctivě v Extrému

odpověď na Burgr — #1 Díky, moc pěkně vyloženo, ale tohle si nikdy nezapamatuju a předesílám, že to asi nikdy nebude zcela správně. Ale přísahám, že se stále učím a snažím se! Prosím, buďte o trošku víc tolerantnější... :-)

22.06.2020 20:24:23
Na startu Nova Cupu na Sázavě nebude chybět domácí špička

odpověď na Burgr — #1 Ano, beru to jako chybu, ze které už jsem se několikrát ponaučil. Nyní jsem učinil chybu v tom, že jsem zmíněnou pasáž zkopíroval z tiskové zprávy pořadatelů. Což mě pochopitelně neomlouvá, zmiňovaného prohřešku jsem si nevšiml já, ani korektor.... Číslovkám zdar!

  1. na tento komentář reaguje Burgr — #10
26.05.2020 15:20:22
Stošek sahal po vítězství ve virtuálním ČP na silnici, Cink se nepřipojil

odpověď na jemen01 — #2 :-) Tak jste se dočkal aspoň na idnes.... každého zajímá něco jiného a je zvědavý na někoho jiného. Nicméně ano, souhlasím, že by to bylo zajímavější než virtuální závody. Tak snad už skončí :-)

23.05.2020 14:01:15

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Redakční / suacuacuonbienhoa

sua cua cuon binh duong

Příslušenství / tinarown142

Apply For Indian Visa | Indian Visa Online

Vše pro děti / kubet

Thien ha bet - Ku bet

Reklama