Články

Český ráj outdoor rozšiřuje nabídku o kompletní cyklo vybavení

Český ráj outdoor rozšiřuje nabídku o kompletní cyklo vybavení

Český ráj outdoor je v Mladé Boleslavi pojmem, mezi milovníky outdoor aktivit možná ještě větším než mladoboleslavská škodovka. Firma za sebou totiž má více než čtvrt století dlouhou historii a pojí se s ní velmi sympatický příběh. A také sympatický personál.

Vše odstartoval ex-DJ Jakub Zítka ve svém obývacím pokoji, dnes po jeho boku stojí ex-skejťák Mirek Žďánský a samozřejmě další personál. Všichni zaměstnanci jsou sami nadšenými sportovci, moc dobře tedy vědí, co prodávají, a dokážou poradit.

Polovina mladoboleslavské prodejny nyní patří cyklistice

Český ráj outdoor nejdříve prodával obecně sportovní vybavení pro všechny možné sporty, pak se začal orientovat na outdoor vybavení a nyní přidává i cyklistiku. Od začátku bylo jasné, že pro zahrnutí cyklistického sortimentu budou zapotřebí větší prostory, jízdní kola vyžadují místo. Kromě toho majitelé firmy nikdy nechtějí dělat nic jen tak na půl, i pro cyklistiku tedy nabízí všechno – horská kola, silniční kola, tretry na kolo, helmy na kolo, oblečení, cyklistické komponenty.

Prodejna Český ráj outdoor má tedy nyní plochu 500 m2, která je rozdělena do dvou sekcí. Outdoorové a cyklistické. Na zdech najdete řadu outdoor fotografií, centrálním bodem stěny za pultem je obrazovka s filmovou smyčkou z různých zážitků.

V nabídce jsou opět jen ty nejlepší značky

A jaká kola konkrétně v Mladé Boleslavi prodávají? Nabízí Gravel kola, Cannondale, GT, Rock Machine a Orbea. Na své si tedy přijdou milovníci opravdové kvality, Rock Machine je pak cenově dostupnější variantou.

Mimochodem, součástí cyklistické poloviny obchodu je i štědře vybavený servis jízdních kol. Jde o open space pracoviště, takže můžete šikovné mechaniky pozorovat při práci. Jak již bylo řečeno, Český ráj outdoor poskytuje komplexní služby, servis k nim samozřejmě patří. A máte-li to do Mladé Boleslavi daleko, novou cyklistickou nabídku najdete i v e-shopu Ceskyraj.com.

07.01.2024 - O čem se mluví - autor: Placená inzerce - 9906x

Související články

 1. Oslavte 25 let Českého ráje s 20% slevami na vše
 2. Pro jízdní kolo či elektrokolo do Citybikes
 3. Tradice od roku 1840. Teď ale nejstarší obchod s koly končí
 4. XCR SVORADA sport centrum (Brno)

Vlož svůj komentář:


Vyplň antispam nebo
Registrovat Facebookem

 1. avatar
  #3 Knoflíček Jan - vloženo: 09.11.2023 v 10:30:19

  Poskytuji půjčky lidem, kteří nemají finanční sílu a jsou v těžké situaci, protože jsem se v takové situaci ocitl i já a půjčka mi zachránila život. Moje půjčka je bezpečná a bez problémů. kontaktujte nás ještě dnes pro vaši finanční podporu knoflicekjan720@gmail.com

  odpověz na tento komentář
 2. avatar
  #2 martina tvrzova - vloženo: 18.10.2023 v 13:33:38

  Příležitosti jsou v dnešní době velmi vzácné kvůli vysoké míře spamu na internetu, ale když najdeme ty, které jsou legitimní, měli bychom se o jejich dobré skutky podělit, abychom lidem zabránili stát se oběťmi spamu. Někoho jsem viděl, udělala recenzi o tom, jak dostal půjčku od tohoto věřitele, osoba, která jí poskytla nejlepší půjčku, zariskoval jsem a kontaktoval ji, po předložení všech požadavků jsem byl šokován, když jsem dostal 900 000 Kč v můj účet, bylo to tak zajímavé a řekl jsem paní markové růženě, že ji doporučím mnoha přátelům, kdo potřebuje půjčku, měl by ji kontaktovat na e-mailové adrese: markovaruzena09@gmail.com

  odpověz na tento komentář
 3. avatar
  #1 martina tvrzova - vloženo: 04.09.2023 v 19:15:12

  Osobní finanční půjčka s pojištěním. Jsme soukromý poskytovatel, který Vám nabízí výhodné finanční půjčky od 10 000 Kč/euro do 90 000 000 Kč/eur s nízkou úrokovou sazbou. Tato nabídka platí pro občany celé ČR od , Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky dostupnosti. Neváhejte nás kontaktovat, jsme k dispozici 24 hodin denně

  E-mail: berankovar6@gmail.com

  odpověz na tento komentář

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Jízdní kola / milog36061

Wie funktioniert Trezor Suites?

Jízdní kola / mixedil445

metamask extension

Jízdní kola / befef37145

trust extension

Jízdní kola / emmittwagnor

used on athletic shoes

Reklama