5 tipů na vybavení, které potřebujete s sebou na jarní a letní cyklovýlety – hitem jsou autostany

5 tipů na vybavení, které potřebujete s sebou na jarní a letní cyklovýlety – hitem jsou autostany

11.02.2021

Říkáte si, že letos od jara do podzimu projezdíte Čechy a Moravu skrz na skrz na kole? A proč ne! V dnešní době je to ideální forma, jak trávit volný čas o víkendech, ale i o dovolené. S dětmi i bez nich. Pojďte se však na cyklosezónu včas připravit. Co vše na podobnou dovolenou potřebujete?


více

Ostatní | Placená inzerce

Průvodce, jak vybrat správnou koloběžku

09.02.2021

Průvodce, jak vybrat správnou koloběžkuChystáte se investovat do koloběžky? Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant. Přijdou si na své nejen ratolesti, ale i spousta dospělých. Prvně si však ujasněte, co od takové koloběžky očekáváte, aby vám vyhovovala po všech stránkách.


více

Vybíráme kolo | Placená inzerce

Užijte si cyklodovolenou ve Středočeském kraji

23.11.2020

Užijte si cyklodovolenou ve Středočeském krajiPokud se chcete vydat na cyklodovolenou, nemusíte nutně cestovat za hranice, protože i Česká republika skýtá velice zajímavá místa. Středočeský kraj je plný půvabných měst a obcí s mnoha významnými pamětihodnostmi. Samozřejmě nechybí ani nádherná příroda. Co takhle prozkoumat na kole lesy Křivoklátska, nebo se projet po rovinách v Polabí?


více

V Česku | Placená inzerce

Pojďte do toho na podzim šlápnout – potřebujete však správné cyklistické oblečení

22.09.2020

Pojďte do toho na podzim šlápnout – potřebujete však správné cyklistické oblečeníNení krásnější roční období ze sedla kola, než je podzim. Vnitřní zábava bude nejspíš brzy kvůli koronaviru ještě více omezena, možná se zredukují i možnosti pro indoor sporty. Na co se ale zavírat doma? Vyměňte cyklokraťasy za podzimní oblečení na kolo, sedněte na kolo, optimální je celoodpružené kolo, a vyjeďte si užívat podzim na svém kole s plnou parádou. Třeba na speciální singltrek trasy připraveny pro ježdění na horských kolech.


více

Doplňky | Placená inzerce

 

Články

Fotky

motor cong lua beninca 800kg italymotor cua cong lua baisheng bsc420cua tu moMô tơ đóng mở cửa cổng lùa kylin 800kgMotor FAAC 740Motor cong gia remotor cong binh duongMô tơ đóng mở cửa cổng lùa kylin 800kg

Aktuální
nabídka

Lapierre Zesty AM 527 E:I

MTB XC FS

Lapierre Zesty AM 527 E:I

cena 109 999 Kč

Cannondale Althea 2

Cross

Cannondale Althea 2

cena 19 999 Kč

Cannondale Tesoro 3

Cross

Cannondale Tesoro 3

cena 27 999 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Reklama