Kolo zničené při pádu, přepravě nebo vandalem? I na to myslí pojištění!

Kolo zničené při pádu, přepravě nebo vandalem? I na to myslí pojištění!

11.06.2018

Jak lze ochránit kolo před zničením? Při pádu z kola, nebo během přepravy, ale i pokusu o krádež je nejjistější pojištění kol. S pojištěním máte okamžitý nárok na bezplatnou opravu, nebo dostanete voucher na nové kolo! Přečtěte si, na kolik vyjde takové pojištění.


více

Ostatní | Komerční článek

Do práce na kole, pěšky a poklusem se v květnu vydalo přes 16 tisíc zaměstnanců

07.06.2018

Do práce na kole, pěšky a poklusem se v květnu vydalo přes 16 tisíc zaměstnancůNejpilnější byli právníci, nejvýkonnější technici. Tak můžeme shrnout výsledky kampaně Do práce na kole, jejíž osmý ročník skončil v pátek. Vítězové budou vyhlášení 7. června v holešovickém VNITROBLOCKU.  


více

O čem se mluví | press news

Právě vychází příručka městského cyklisty Městem na kole

21.05.2018

Právě vychází příručka městského cyklisty Městem na kole V knize Městem na kole najdete odlišnosti, povinnosti i tipy, jak jezdit v plném provozu mezi auty, autobusy, náklaďáky, tramvajemi a chodci. Informace o povinné a doporučené výbavě pro všechna roční období a mnoho dalšího...  


více

Knihy a časopisy | redakce

Pozvánka na Jarní Cyklofest 2018

19.05.2018

Pozvánka na Jarní Cyklofest 2018Cyklistické jaro s tradičním víkendovým cyklosrazem je tu! Tentokrát zvou Lucie a Michal Jonovi účastníky do srdce oblasti, které se už sto let říká Česká Kanada. Jubilejní 10. ročník cyklosrazu se bude letos konat ve dnech 24. - 27. května.


více

Akce | redakce

 

Fotky

Muc Tran Bang Gia Dat TP.HCM Thap Hon Thi Truong 1 Ty Moi M2Huong Dan Top 4 Cach Lam Giam Tieng On Do Cua Cuon Gay RaGHOST AMR 5900PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny JanNAHBS 2015

Aktuální
nabídka

Kona DR GOOD

Cross

Kona DR GOOD

cena 20 320 Kč

Author STRATOS ASL

Cross

Author STRATOS ASL

cena 13 990 Kč

Pell's Crono Elite D Lady

Cross

Pell's Crono Elite D Lady

cena 18 490 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Reklama