Elektrická silnička od Maserati má prestižní cenu za design

Elektrická silnička od Maserati má prestižní cenu za design

15.11.2018

Jednu z nejvíce prestižních designových cen, German Design Award, získala inovativní silnička Maserati Trofeo s minimalistickým, ale výkonným elektromotorem od čínského výrobce Bafang.  


více

Elektrokola | redakce

Bojujte s únavou dojížděním do práce na kole

13.11.2018

Bojujte s únavou dojížděním do práce na koleTill Roenneberg z mnichovské univerzity je profesorem chronobiologie a expertem na vliv světla na lidské cirkadiánní rytmy. Zabývá se tedy tím, jak čas a biologické hodiny ovlivňují naše životy. Potvrdil, že dojíždění na kole do práce vám dodá energii a radost do života.


více

Buď fit na kole | redakce

6 věcí, podle kterých vybírat světlo na kolo

11.11.2018

6 věcí, podle kterých vybírat světlo na koloKdyž vás přehlížejí ve společnosti, není to příjemné. Na silnici vás ale nevýraznost může stát i život. Nejen proto patří světlo k základnímu cyklistickému vybavení a rozhodně se bez něj neobejdete. Na jeho výběru byste si měli nechat záležet skoro stejně, jako na výběru kola samotného.


více

Doplňky | Komerční článek

Oslavte 25 let Českého ráje s 20% slevami na vše

09.11.2018

Oslavte 25 let Českého ráje s 20% slevami na všeJe tomu už čtvrt století, co Jakub Zítka v Mladé Boleslavi zakládal outdoorovou prodejnu a první kusy výbavy prodával ve svém obývacím pokoji. Dnes má v tomto malebném městečku malou prodejnu a úspěšný e-shop, který ji svým úspěchem daleko přerůstá. Díky e-shopu si tedy výroční slevy budou moci užít všichni.


více

Ostatní | Placená inzerce

 

Fotky

Báo giá cổng nhôm đúcMuc Tran Bang Gia Dat TP.HCM Thap Hon Thi Truong 1 Ty Moi M2Huong Dan Top 4 Cach Lam Giam Tieng On Do Cua Cuon Gay RaGHOST AMR 5900PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny Jan

Aktuální
nabídka

CTM STEFI 2.0

MTB XC HT

CTM STEFI 2.0

cena 4 999 Kč

Stevens TROFEO

Silnice

Stevens TROFEO

cena 75 999 Kč

Specialized P Slope

MTB DH/FR HT

Specialized P Slope

cena 44 999 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Reklama