Startuje 10. ročník výzvy Do práce na kole

Startuje 10. ročník výzvy Do práce na kole

02.03.2020

Vyměnit alespoň na měsíc auto za kolo nebo chůzi, a prospět tak životnímu prostředí i vlastnímu tělu. To je cílem výzvy Do práce na kole, kterou spolek AutoMat pořádá už po desáté. Registrace odstartovaly 1. března.


více

Akce | AutoMat

Nevzdávejte se cyklistiky ani v zimě

13.11.2019

Nevzdávejte se cyklistiky ani v ziměJestli je pro vás jízda na kole pouhou aktivitou, kterou provozujete v létě, možná netušíte, že máte neomezené možnosti i v zimě. Zejména v posledních letech, kdy chlad není v období od listopadu do března tak třeskutý, si můžete dopřát tento sport provozovat i v zimním období. Stačí mít to správné oblečení.


více

Doplňky | Placená inzerce

Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kola

23.07.2019

Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kolaSpeciální stojany na kola, které jsou jediné svého druhu na světě, postupně ke svým prodejnám instaluje společnost Kaufland. Cyklisté si svá kola zaparkují a jednoduchým způsobem především zabezpečí. V případě elektrokol si je i zdarma nabijí.


více

O čem se mluví | press news

Cykloměstem roku 2019 je Rožnov pod Radhoštěm

17.06.2019

Cykloměstem roku 2019 je Rožnov pod RadhoštěmSoutěž o město nejpřátelštější k cyklistům roku 2019 vyhrál Rožnov pod Radhoštěm. O vítězství rozhodovali účastníci letošní výzvy Do práce na kole a také analýza přístupu samotného města k dalšímu rozvoji udržitelné dopravy. Zástupci několika nejvýše hodnocených měst pojedou na podzim načerpat další inspiraci do Dánska.


více

O čem se mluví | press news

 

Fotky

sua cua cuon quan 10 tphcmPakistan VisaGHOST AMR 5900PRODÁMArc BicycleCYKLOVANDROVÁNÍ EVROPOU aneb za pár kaček na vandráčekDřevěné kolo z dílny JanNAHBS 2015

Aktuální
nabídka

Leader Fox Grass

MTB XC HT

Leader Fox Grass

cena 14 950 Kč

Lapierre Shaper 300

Silnice

Lapierre Shaper 300

cena 21 999 Kč

Apache HAWK E5c

Elektrokola

Apache HAWK E5c

cena 29 990 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Příslušenství / tinarown142

Apply For Indian Visa | Indian Visa Online

Vše pro děti / kubet

Thien ha bet - Ku bet

Reklama