Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kola

Kaufland nabízí zákazníkům unikátní stojany na kola

23.07.2019

Speciální stojany na kola, které jsou jediné svého druhu na světě, postupně ke svým prodejnám instaluje společnost Kaufland. Cyklisté si svá kola zaparkují a jednoduchým způsobem především zabezpečí. V případě elektrokol si je i zdarma nabijí.


více

O čem se mluví | press news

Cykloměstem roku 2019 je Rožnov pod Radhoštěm

17.06.2019

Cykloměstem roku 2019 je Rožnov pod RadhoštěmSoutěž o město nejpřátelštější k cyklistům roku 2019 vyhrál Rožnov pod Radhoštěm. O vítězství rozhodovali účastníci letošní výzvy Do práce na kole a také analýza přístupu samotného města k dalšímu rozvoji udržitelné dopravy. Zástupci několika nejvýše hodnocených měst pojedou na podzim načerpat další inspiraci do Dánska.


více

O čem se mluví | press news

Údolím řeky Berounky do přírody, za historií, i skvělou gastronomií

14.06.2019

Údolím řeky Berounky do přírody, za historií, i skvělou gastronomiíLéto je tu a je čas vyrazit ven do přírody odpočinout si od města a každodenních povinností. Patříte-li mezi ty, kteří nejlépe “zrelaxují” aktivně a láká vás divoká příroda a romantické scenérie, vydejte se na putování kolem řeky Berounky, jedním z nejkrásnějších českých údolí!


více

V Česku | Sára Cigánková

Objevte Dolní Rakousko na kole po trase bývalé železnice

20.05.2019

Objevte Dolní Rakousko na kole po trase bývalé železniceVydejte se se poznat Dolní Rakousko v sedle kola, po trasách bývalých železničních tratí cyklistické stezky Thayarunde patřící pod region Waldviertel. Pečlivě upravená a nenáročná přeshraniční trasa vás na téměř 111 kilometrech provede klidnými lesy, podél průzračně čisté řeky i kolem romantických památek.


více

Za hranicemi | Anna Fenclová

Poslední diskuze

fórum

 

Články

Fotky

sua cua cuonMau cua cuon duoc ua chuong nhat hien nayCửa kéo thủ đức, lắp đặt cửa sắt kéo đài loan tại quận thủ đứccua cuon gia re tphcm - cua cuon duc gia re tphcmBáo giá cổng nhôm đúcMuc Tran Bang Gia Dat TP.HCM Thap Hon Thi Truong 1 Ty Moi M2GHOST AMR 5900PRODÁM

Aktuální
nabídka

Cannondale Tesoro Mixte 3

Cross

Cannondale Tesoro Mixte 3

cena 27 999 Kč

CTM STEFI 1.0

MTB XC HT

CTM STEFI 1.0

cena 4 599 Kč

Scott Sportster X40 Men

Cross

Scott Sportster X40 Men

cena 16 850 Kč

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Příslušenství / Kumar179

Indian Tourist Visa For India

Jízdní kola / miroslavjuriga

Bicykel

Reklama