Články

Specialized Turbo Porto praktický náklaďák

Specialized Turbo Porto praktický náklaďák

Zcela nové Turbo Porto je více než jen nejužitečnější a nejvýkonnější nákladní elektrokolo ve své kategorii. Je pečlivě zpracováno tak, aby bylo nejvýkonnějším, nejpropracovanějším a nejkrásnějším způsobem pohybu pro vás, vaši rodinu a vaše věci, protože to, na čem jezdíte, něco znamená. 

Jezděte jako profesionál, ať jste kdekoli. S točivým momentem 90 Nm a 710 wattovou baterií nemá žádné elektrokolo ve své kategorii větší výkon. To znamená, že můžete snadno kroužit a zůstat tam tak dlouho, jak to bude potřeba. Nezáleží na tom, zda je škola vašich dětí na vrcholu Alpe d'Huez, všechna ta síla v kombinaci s legendárním hladkým chodem systému elektrokol Turbo znamená, že je můžete naložit a bez námahy stoupat. 

Účelný výkon

Svižný na každé silnici, s jakýmkoli nákladem. Porto vzbuzuje důvěru v jezdci od prvního dne. Nízý nástup znamená, že start, zastavování a naskakování na kolo a sesedání, i když je naložené, je hračka, stejně jako jízda. Může být dlouhé a často naložené lidmi a vybavením, ale jezdí stejně jako normální kolo (nebo lépe). Implementací dlouhé zadní plochy pro náklad místo velkého předního nákladového koše jej můžete zaparkovat také jako normální kolo. 

Věříme, že Porto přináší nejbezpečnější a nejstabilnější jízdu bez ohledu na zatížení (až 200 kg!) na trhu pro jezdce na jakékoli úrovni dovedností. A jako každá prémiová přeprava se Porto plynule přizpůsobí vám, takže jezdci od 155 cm do 195 cm mají stejnou sebevědomou a pohodlnou jízdu. 

Funkce Rodina na prvním místě

Mysleli jsme na všechno, takže můžete dělat cokoli. Porto není žádný oholený nákladní vůz. Dodává se včetně předního nosiče a dlouhé zadní částí, připravené pro dětské sedačky, sedačky pro spolujezdce, brašny a bezpočet dalšího příslušenství. Je vyroben s ohledem na vaši rodinu, navržený pro stabilní a svižnou jízdu, když vezete to nejcennější, aniž byste obětovali špetku stylu. Každé nákladní elektrokolo uveze lidi, ale Porto je stvořeno pro přepravu lidí. Když je vzadu vaše rodina, na rozdílu záleží.

Výbava a příslušenství

Turbo Porto je postaveno na hliníkovém robustním rámu svařeného z trubek materiálu E5 Aluminum. Pohon je zde použit Specialized 2.2 Cargo s točivým momentem, uzpůsobeným pro účely cargo kola. převody jsou řešeny v rámci zadního náboje Enviolo CVP Multi-Turn který s motorem spojuje Gates Carbon Drive řemen. Součástí kola je pak také Lezyne EBIKE CLASSIC STVZO E500 přední světlo a Garmin Radar s funkcí zobrazení v rámci na Specialized TCU displeji.

Kompletní bike váží 39,6 kg a stojí 158 000,- Kč.

Vlastnosti

 • 90 Nm točivý moment
 • 710 Wh kapacita baterie která stačí pro 5 hodin jízdy
 • Asistence do 25 km/h
 • Špičkové možnosti nastavení pro komfortní jízdu pro jezdce od 155 do 195 cm
 • Dlouhý zadní úložný prostor
 • Včetně předního a zadního nosiče
 • Integrovaný zámek
 • TCU displej na řídítkách plně přizpůsobitelný díky Specialized aplikaci
 • V ceně brašna Porto Frame
 • Evropská cyklistická federace nabízí téměř 300 daňových pobídek a dotačních titulů na nákup elektro a cargo kol

Kompletní info najdete na webu výrobce specialized.com.

07.03.2024 - Elektrokola - autor: Pressnews - 778x

Související články

 1. Španělská Orbea představila městského krasavce Diem
 2. Bosch eBike Systems se zasadí o účinnější recyklaci baterií 
 3. Gogoro představuje Eeyo 1, ultralehké elektrokolo do města
 4. Přilba, která vám sama zavolá pomoc
 5. Elektrická silnička od Maserati má prestižní cenu za design
 6. UCI zavádí mistrovství světa na e-biku
 7. General Motors chce vyrábět elektrokola
 8. Leaos je elektrický single-speed s odnímatelnou baterií
 9. oh!bike je jedním z nejlehčím elektrokol do města
 10. Staré kolo na odpis? Nikoliv, Petr Mikulka z nich vyrobí elektrokolo

Vlož svůj komentář:


Vyplň antispam nebo
Registrovat Facebookem

Recenze, zájezdy, bazar...

Reklama