Domů » Rady

Rady

„Snow bike“ aneb s kolem na sněhu

„Snow bike“ aneb s kolem na sněhu

Na sněžném kole nemusíte najet hned 1 800 km napříč vydatně „pocukrovanou“ Aljaškou jako extrémní český biker Jan Kopka. Klidně se stačí o víkendu na kole toulat po zasněžených hřebenech českých hor nebo v lese za humny. Prostě místo běžek sednout na sněžný bike – speciálně konstruované kolo a užívat si zimu a dřinu


více

08.12.2010 - Ostatní - Martina Machová - tagy: zima sníh jan kopka snowbike

Doplňky s logem Tour de France

Doplňky s logem Tour de France

Tour de France je největší cyklistický závod světa. Je snem i cílem každého profesionálního cyklisty a tři týdny bitev v Alpách a Pyrenejích se každoročně u televizních obrazovek sledují tři miliardy diváků. Pokud patříte mezi příznivce závodu i vy, potěšíme vás novinkou na českém trhu.


více

27.11.2010 - Doplňky - Komerční článek - tagy: tour de france

Registrace může kolo uchránit před odcizením

Registrace může kolo uchránit před odcizením

Smutnou realitou cyklistického života je fakt, že ani zamknout kolo někdy není zárukou, že o něj nepřijdete. Možností, která by mohla zloděje kromě kvalitního zámku odradit od pokusu kolo ukrást, je registrace vašeho bicyklu do některého z registrů. Jak na to?


více

25.11.2010 - Ostatní - Tomáš Gladiš - tagy: krádež registrace krimistop

Test dětských přileb na kolo: vyhněte se nejlevnějším

Test dětských přileb na kolo: vyhněte se nejlevnějším

Rakouský automotoklub ÖAMTC testoval ve svých laboratořích jedenáct dětských cyklistických přileb. Vítězem testu se stal model Giro Rascal, který pořídíte za přibližně devět set korun. Za to nejlevnější přilba za necelé tři stovky zcela propadla a dítě příliš neochrání. Překvapivě dobře dopadly také přilby „střední třídy“.


více

22.11.2010 - Pro děti - Tomáš Gladiš - tagy: přilba děti na kole bezpečnost

Dětská odrážedla Ybike nejsou jen hračkami

Dětská odrážedla Ybike nejsou jen hračkami

Ybike (čteno vajbajk) dětská odrážedla upoutají jedinečným designem a robustní konstrukcí připomínající motorku. Navíc již dvouleté děti motivuje k pohybu a napomáhá jim získat stabilitu a rovnováhu a následně lehce přejít na klasické kolo bez potřeby balančních koleček. Je tedy výborným tipem na vánoční dárek pro kluky i holčičky.


více

16.11.2010 - Pro děti - Tisková zpráva - tagy: odrážedlo

Náramek, který mluví za vás

Náramek, který mluví za vás

Obdobou psích známek amerických vojáků, tedy kovového štítku s vyraženým jménem a dalšími nezbytnými informacemi pro identifikaci majitele, je náramek s názvem Road ID. Ten se před přibližně dvěma lety objevil na americkém trhu a rozpoutal poměrně velkou vlnu zájmu. Hodit se taková věc může každému z nás.


více

15.11.2010 - Doplňky - Tomáš Gladiš - tagy: bezpečnost

Ochraňte své kolo před zloději

Ochraňte své kolo před zloději

Každý rok zmizí v České republice kola za desítky miliónů korun. Podle policie se jich přitom povede najít jen šestina. Jak a kde své kolo nechat nechcete-li o něj přijít? Jaké jsou druhy zámků, jak správně kolo zamykat a jaké další tipy by měly zloděje od krádeže vašeho kola odradit?


více

10.11.2010 - Ve městě - Tomáš Gladiš - tagy: město krádež zloděj zámek stojan na kolo

Jakou bundu na kolo?

Jakou bundu na kolo?

Počasí tohoto podzimu láme teplotní rekordy a v plné míře přeje cyklistům. Podmínky k jízdě na kole jsou stále ještě příznivé a tak jich využijte, než udeří zima a vy možná na pár měsíců kolo zamknete do sklepa. Dnes vám poradíme, jak se vyznat v nabídce výrobců větrovek a bundiček pro cyklisty.


více

07.11.2010 - Doplňky - Tomáš Gladiš - tagy: oblečení na kolo podzim bunda větrovka

Trekkingová a krosová kola Galaxy 2011

Trekkingová a krosová kola Galaxy 2011

Trekkingová a krosová kola jsou skupinou, která oslovuje spektrum nejběžnějších cyklistů. Disponují poměrně širokou škálou převodů, jsou pohodlná a zároveň snesou i lehký terén v podobě lesních nebo polních cest. Jaké možnosti má pro vás český výrobce kol značky Galaxy?


více

03.11.2010 - Vybíráme kolo - redakce - tagy: galaxy trekking kros

Jak jet v provozu bezpečně

Jak jet v provozu bezpečně

Rádi byste jezdili více na kole po městě a brání vám obavy z hustého provozu? Jistě oceníte pár tipů, jak se i v dopravní špičce pohybovat bezpečně a s přehledem.


více

26.10.2010 - Ve městě - Tomáš Gladiš - tagy: město

Novější články:

Starší články:

25.10.2010

Stránkování

Recenze, zájezdy, bazar...

Bazar

Redakční / suacuacuonbienhoa

sua cua cuon binh duong

Příslušenství / tinarown142

Apply For Indian Visa | Indian Visa Online

Vše pro děti / kubet

Thien ha bet - Ku bet

Reklama